PROPOZICE

HALA: Benátky nad Jizerou Dražice Nibe Aréna a Mladá Boleslav Městská sportovní hala

HRACÍ DOBA: Kvalifikace 1 x 17 min. Finálový večer 1 x 25 min. (hrubého času)

POČET HRÁČŮ: 4+1 (hokejové střídání)

PRAVIDLA: Dvojí hraní s brankářem povoleno neomezeně, fauly se nenačítají, jinak dle futsalových pravidel.

ÚČAST V TURNAJI: Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let.

SOUPISKA: Každý tým je povinen v hale před svým prvním utkáním vyplnit soupisku.

DOPLNĚNÍ SOUPISKY: Ve finálovém dnu je možné doplnit na soupisku maximálně 3 nové hráče, kteří v turnaji nenastoupili.

Každý hráč může nastoupit na turnaji pouze za jeden tým!

VÝSTROJ: Jednotné dresy s čísly mimo brankáře. Povoleny jsou pouze sálovky! Přísně zakázané jsou turfy s jinou obuví nebude hráč připuštěn ke hře, kontrolují rozhodčí. Hráč nesmí mít na sobě nic, co by mohlo ohrozit bezpečnost jiného hráče i jeho samotného (přívěsky, náušnice, prsteny, atd.) Požadována je pouze sada jednotných dresů s čísly. V případě shody dresů, budou připraveny rozlišováky.

POSTUPOVÝ KLÍČ ZE SKUPINY: 1. počet bodů, 2. vzájemný zápasy, 3. rozdíl ve skóre, 4. počet vstřelených gólů. Mají-li tři
nebo více mužstev na konci skupiny stejný počet bodů i ve vzájemných utkáních, rozhoduje minitabulka
mezi těmito 3 a více týmy.

POKUTOVÝ ROZSTŘEL: V případě nerozhodného výsledku pouze v zápase play-off, los určí tým, který začíná zahrávat pokutové kopy, 3 hráči na každé straně. Pokud je i nadále stav nerozhodný, pokračuje se v „náhlé smrti“ až do rozhodnutí. Brankář se smí při PK pohybovat jen po čáře. První tři kopy musí provést různí hráči, poté již bez omezení.

ROZHODČÍ: Turnaj řídí kvalifikovaní rozhodčí.

VYLOUČENÍ: Pokud hráč obdrží červenou kartu, nesmí se dotyčný hráč znovu vrátit do hry, ale musí se neprodleně odebrat pryč z hrací plochy. Jeho družstvo pokračuje ve hře po dobu 5 minut oslabeno o jednoho hráče, pokud v této době neinkasuje branku. Po 5 minutách či po obdržení branky smí postižené družstvo doplnit počet hráčů na hrací ploše náhradníkem. Hráč, který v zápase obdrží červenou kartu, má stop v následujícím utkání!

ŠATNY: Šatna se sprchou a sociálním zařízením budou plně k dispozici. Šatny nejsou uzamykatelné. Prostory areálu nejsou hlídané, proto si za veškeré věci odložené v celém areálu odpovídá každý sám a nemá nárok na jakékoliv odškodnění ze strany organizátora.

NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ: Hráč, který se úmyslně dopustí fyzického napadení nebo jiného chování mimo fair-play, si pořadatel turnaje vyhrazuje právo na vyloučení hráče nebo celého týmu z turnaje. Přistupujme k řešení těchto situací individuálně, s tím, že si všichni chceme zahrát fotbal a pobavit se, nikoliv se zranit.

ČEKACÍ DOBA: Mužstvo, které se k utkání nedostaví dle rozpisu prohrává kontumačně 0:5. Čekací doba není žádná!

OSTATNÍ: Vedoucí mužstva musí být starší 18 let. Organizátoři turnaje nejsou zodpovědní za zranění účastníků turnaje. Každý hráč, který nastoupí v turnaji, startuje na vlastní nebezpečí, což potvrzuje vedoucí každého mužstva podpisem na soupisce. Na samotných hráčích leží osobní odpovědnost za rozhodnutí o své fyzické připravenosti a schopnosti absolvovat turnaj. Pořadatel rovněž nezodpovídá za případné hmotné ztráty, není zodpovědný za jakoukoli škodu na majetku nebo jinou vzniklou škodu účastí v turnaji nebo jeho sledováním. Prostory areálu nejsou hlídané, proto si za veškeré věci odložené v celém areálu odpovídá každý sám a nemá nárok na jakékoliv odškodnění ze strany organizátora.  Týmu, který má zaplacené startovné a nedostaví se na turnaj, zaniká nárok na vrácení startovného. Organizátoři mají právo změnit harmonogram turnaje v důsledku neočekávaných událostí. Hlavní organizátor turnaje si vyhrazuje právo rozhodnout ve všech sporných situacích.

POŘADATEL: PragaCup z.s. 

HLAVNÍ ORGANIZÁTOR: Lukáš Řezníček, Tel: 728 186 691, Email: reznicek@pragacup.cz